Ullared!




Ryktet går här hemma om att matte ska åka till Ullared imorgon bitti!!!
GISSA om vi brudar är förväntansfulla över den trippen! Jaaa, eller snarare kollen av kassarna när hon kommer hem!
Sist hon var iväg så kom hon hem med massor av schyssta grejjer till oss! Täcken, leksaker och sist men inte minst..... massor av GOOOODIS!!!!!!!!
Kommentera gärna:
-
Nettan
•
2 april 2013 20:08:40
Då brudar kan ni verkligen förvänta er massor med saker! Våran matte är hopplös att köpa grejer också.Men ändå är det lilla jag som älskar alla saker mest.Stora syster gillar allt som smakar gott,fast jag gillar också det.Tira & Tess ,Nettan
Senaste inlägg
Senaste kommentarer
-
Marita » Sov Gott!: ”Nej livet blir aldrig mer detsamma när dom måste lämna oss våra älskade vänner.M..”
-
Marita » En plats i solen!: ”Finaste Guccan♥♥♥ klart du ska ha bästa platsen i solen.. Kram♥”
-
Marita » Tomtenisse!: ”Oj,oj en sån liten goding ni har skaffat, han är ju otroligt söt. Det ska bli ro..”
-
Kristina » Winston: ”Fine lille Winston så mysigt att få träffa dig och hela din nya familj idag! ”
-
Annette Nilsson » Finns det hjärterum...: ”Ser verkligen skönt ut! Vi har precis sålt våran husvagn som dom hämtar nästa he..”
Bloggarkiv
- ► 2016 (51)
- ► 2015 (49)
- ► 2014 (66)
- ► 2013 (97)
- ► 2012 (125)
-
►
2011 (252)
- ► december (20)
- ► november (13)
- ► oktober (16)
- ► september (22)
- ► augusti (6)
- ► juli (13)
- ► juni (27)
- ► maj (39)
- ► april (22)
- ► mars (24)
- ► februari (25)
- ► januari (25)
-
►
2010 (198)
- ► december (29)
- ► november (32)
- ► oktober (32)
- ► september (37)
- ► augusti (43)
-
►
juli (25)
- Chanelli-Banelli
- CHANEL!
- Ännu en ny säng!
- Tjejsnack?
- Suuupertrööötttttt....
- Jag närmar mig....
- En utslagen hjälte!